Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/users/polana/public_html/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/users/polana/public_html/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/users/polana/public_html/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/users/polana/public_html/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/users/polana/public_html/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/users/polana/public_html/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106
Wigilia szkolna, 22.12.2016 r.

Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/polana/public_html/templates/animalbusiness-fjt/index.php on line 125

Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/polana/public_html/includes/application.php on line 536

Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/users/polana/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 137

Wigilia szkolna, 22.12.2016 r.

Jak co roku o  tej porze (22 grudnia), nasza szkoła obchodzi zwyczaj wspólnego wieczerzowania, w oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia. Jak każe obyczaj, wspólnie podzieliliśmy się opłatkiem, składając sobie przy tym życzenia, śpiewaliśmy kolędy i posilaliśmy się ciastami, wczuwając się już w atmosferę nadchodzących świąt.

A skojarzenia ze świętami były widoczne, gdy poszczególne klasy chórem śpiewały kolędy prześcigając się między sobą w ładniejszym i donioślejszym wykonaniu. Tak więc kolędowanie przerodziło się w konkurs, co tylko dodawało uczniom animuszu do dalszego śpiewania. Kolęda goniła kolędę, a uczniowie z zapałem proponowali kolejne, co zdawało się nie mieć końca. Oby takie świętowanie przepełnione życzliwością, radością i rodzinną atmosferą -  zagościło w naszych domach. Z pewnością, takie wigilijne spotkania bardziej jednoczą naszą szkolną społeczność, pozwalają nam na bliższe poznanie siebie nawzajem i umacniają relacje między uczniami i nauczycielami. Jednak nic nie trwa wiecznie, także w świetnych humorach opuściliśmy teren szkoły, aby rozpocząć przerwę świąteczną.

Radosław Pasławski

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Polana