VI Gminne Biegi Przełajowe - Czarna 08.06.2011 r.

Dnia 08.06.2011 r. odbyły się VI Gminne Biegi Przełajowe na stadionie w Czarnej. W konkursie brało udział 59 uczestników ze szkół z gminy Czarna w tym 23 uczniów szkoły w Polanie. Dzieci i młodzież z naszej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wypadły w zawodach rewelacyjnie. W każdej konkurencji zajęliśmy miejsca na podium.

I tak:

w biegach na przełaj w kategorii klas IV do VI szkoły podstawowej:

- dla dziewcząt na dystansie 800m I miejsce  zajęła Irena Zięba z klasy IV deklasując rywalki, a Oliwa Fundakowska z klasy V wywalczyła miejsce V.

- dla chłopców na dystansie 1000m III miejsce zajął Patryk Koncewicz z klasy V, a piąte Hubert Faran z klasy VI.

W kategorii klas I - III gimnazjum:

Dziewczyny na dystansie 1000m wywalczyły miejsce II, które zajęła Ewa Wytyczak oraz trzecie - Aleksandra Wiercińska.

Chłopcy na dystansie 1500m wywalczyli III miejsce - Dawid Koncewicz i szóste Norbert Dziubeła.

Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom i życzymy, by sportowy zapał trwał jak najdłużej, a ks. proboszczowi Stanisławowi Gołyźniakowi, p. Dominice Podstawskiej i Joannie Cichacz dziękujemy za dowiezienie naszych sportowców na zawody, a po nich do Polany.