Gminne Biegi Przełajowe, 25.06.2012 r.

25.06.2012r. na stadionie sportowym w Czarnej odbyły się ?Gminne Biegi Przełajowe?. Uczestniczyli w nich uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Czarnej, Gimnazjum w Czarnej oraz Zespołu Szkół Salezjańskich w Polanie. Biegi odbywały się w następujących kategoriach:

I kat: Szkoła Podstawowa kl. I-III chłopcy,

II kat: Szkoła Podstawowa kl. I-III dziewczęta,

III kat: Szkoła Podstawowa kl. IV-VI chłopcy,

III kat: Szkoła Podstawowa kl. IV-VI dziewczęta,

IV kat: Gimnazjum chłopcy,

V kat: Gimnazjum dziewczęta.

Biegi jak co roku otworzył Wójt Gminy Czarna Pań Marcin Rogacki i życzył wszystkim uczestnikom zwycięstwa.

Rywalizacja podczas biegów trwała do samego końca, niektórzy uczestnicy chcąc osiągnąć lepszą lokatę dobiegali do mety ostatkiem sił padając zaraz po przekroczeniu lini mety.

Na zakończenie biegów odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów dla pierwszych sześciu miejsc oraz pierwsza trójka otrzymała pamiątkowe medale z rąk Pana Wójta.

Dziękujemy Panu Jackowi Bihunowi, Wojciechowi Kowalskiemu za sprawną organizację imprezy, Informacji Turystycznej i Gminnemu Domowi Kultury za wypożyczenie sprzęty nagłaśniającego i oprawę muzyczną oraz Panu Wójtowi Marcinowi Rogackiemu za ufundowanie pamiątkowych medali.

WYNIKI BIEGÓW:  (do szóstego miejsca)

I kat: Szkoła Podstawowa kl. I-III chłopcy

I miejsce ? Guzman Konrad

II miejsce ? Pietruś Radosław

III miejsce ? Caban Mateusz

IV miejsce ? Malawski Aleksy

V miejsce ? Koncewicz Sebastian

VI miejsce ? Lasak Marcel

II kat: Szkoła Podstawowa kl. I-III dziewczęta

I miejsce ? Borzęcka Wiktoria

II miejsce ? Oskorip Aleksandra

III miejsce ? Myślińska Zofia

IV miejsce ? Stępniewska Joanna

V miejsce ? Kapes Aleksandra

VI miejsce ? Chorzępa Iga

III kat: Szkoła Podstawowa kl. IV-VI chłopcy

I miejsce ? Szyszka Oskar

II miejsce ? Rzeszowski Michał

III miejsce ? Pstrąg Jakub

IV miejsce ? Nóżka Marcin

V miejsce ? Paszkowski Dawid

VI miejsce ? Oskorip Dariusz

III kat: Szkoła Podstawowa kl. IV-VI dziewczęta

I miejsce ? Michalewska Gabriela

II miejsce ? Kosmecka Julia

III miejsce ? Wronowska Dagmara

IV miejsce ? Borzęcka Aleksandra

V miejsce ? Zięba Irena

VI miejsce ? Mazurek Aneta

IV kat: Gimnazjum chłopcy

I miejsce ? Malawski Jakub

II miejsce ? Steciuk Kamil

III miejsce ? Ogrodzki Mateusz

IV miejsce ? Skitał Jakub

V miejsce ? Dyrda Hubert

VI miejsce ? Borzęcki Tomasz

V kat: Gimnazjum dziewczęta

I miejsce ? Cierpisz Iwona

II miejsce ? Sowula Agnieszka

III miejsce ? Rozczyńska Katarzyna

IV miejsce ? Przybylska Zuzanna

V miejsce ? Myślińska Agnieszka

VI miejsce ? Kołomyja Iwona.

Grzegorz Borys, źródło: www.czarna.pl

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Polana